Marell 850WA-R

Pasaules pirmizrāde Marell 850WA-R

Marell Boats jaunais alumīnija kutera modelis Marell 850WA aizved mūs viesos nākotnē. Ar savu konstrukciju, uzbūvi un profesionālo jūras tehnikas aprīkojumu Marell 850WA izaicina pašus lielākos kuteru industrijas ražotājus. Paņemt pašu labāko un apvienot vienā kuģī – sapnis, kurš kļuvis par realitāti kopā ar Marell 850WA!

Unikālā Marell 850WA-R vadības sistēma atgādina mūsdienīgas lidmašīnas pilota kabīni. Ieņemot ērto un izcili tehniski aprīkoto kutera vadītāja vietu, liekas, ka kļūsti par daļu no kuģa.

Ekoloģijas, drošības un tehniskā aprīkojuma jomā Marell Boats 850WA-R ražotāji smēlušies iedvesmu no pašiem mūsdienīgākajiem jūras kara flotes, krasta apsardzes un glābēju kuģu būvniecības risinājumiem. Pārdomātā kutera vadītāja vieta ļauj brīvi kontrolēt apkārt notiekošo un nepārtraukti vērot visu elektronisko ierīču rādītājus kutera vadības ekrānos. Pie tam kutera vadība notiek izmantojot skārienjūtīgus ekrānus. Vairs nekādu tradicionālo vadības paneļu – viss tiek nodrošināts ar ērti pieejamiem un daudzfunkcionāliem displejiem. Vēl kāda detaļa, kas apliecina pārdomātos tehniskos Marell 850WA-R risinājumus – tie ir stikla tīrītāji ar lietus sensoriem.

Ne bez iemesla kompānija Marell Boats aprīkojusi stūres konsoli ar trim priekšējiem sēdekļiem: sasniedzot 60 mezglu ātrumu, kutera vadītājs var pilnībā sakoncentrēties uz kuģa vadību, tai pat laikā stūrmanis labajā bortā var sekot kursam un strādāt ar vadības displeju pie savas pults. Ikvienam cilvēkam, kurš atrodas kabīnē, ir iespēja vērot situāciju un lietot savu daudzfunkcionālo displeju, tādā veidā piedaloties kopējā kutera vadības procesā.

Saglabājot komfortu un pārvietošanās drošību, uz kutera vienlaicīgi var atrasties līdz 8 cilvēkiem. Laikā, kad trīs cilvēki, kuri atrodas kutera priekšējā daļā un tehniski nodrošina patīkamu jūras ceļojumu, pārējie pasažieri var baudīt viens otra klātbūtni uz klāja. Viens no daudzajiem unikālajiem Marell Boats tehniskajiem risinājumiem ir kutera tents. Nekādu redzamu balstu, kas aizsedz skatu un aizņem daudz vietas – tagad zem tenta var nostāties pilnā augumā. Tenta uzbūve līdzinās jumtam, bet dubultā šuvumā veidotais tenta audums ir drošs pat pārsniedzot 50 mezglu ātrumu.

Viena no raksturīgākajām Marell iezīmēm ir plaša klāja daļa, kas atvieglo degvielas uzpildi un pietauvošanos. Klāja plašums ir lieliski piemērots kopīgai atpūtai ar ģimeni un draugiem, makšķerēšanai vai niršanai.

Raksturīgi pazeminātā priekšgala kancele nodrošina vieglu un drošu nokļūšanu uz kutera klāja. Savukārt drošības sliede, kas iebūvēta kancelē pasargā no paslīdēšanas. Tirdzniecības markas Marell Boats jahtu konstrukcijas stilu izceļ un raksturo arī karkasu aptverošā drošības sliede.

Tehniskā specifikācija

  • CE klase C
  • Kopējais garums 8.8 m
  • Platums 3.0m
  • Svars 1500 kg bez motora
  • Degvielas bākas tilpums 2 x 280 l
  • Ieteicamais dzinējs 2 x 250 zs
  • Cilvēku skaits 8
  • Ķīļa leņķis 19°

Galerija